REXVA KIŞ BALKONU ISITMA – KAPALI BALKON ISITMA

Rexva ısıtıcı karbon film ile kış balkonu ısıtma , zemin ısıtma mevcut kullanılan kapalı balkonlarda yada kış bahçesi ısıtma sistemi uygulanabilir. Isıtma sistemi uygulamasından sonra ısıtıcıların üzeri halı yada laminant parke ile kapatılmalıdır.

Kış bahçesi yerden ısıtma sistemleri parkenin veya halının altında kaldığı için ortamı istediğiniz gibi dizayn etmenize olanak tanır.

Herhangi bir yerden görünmez veya görüntü kirliliği oluşturmaz ve dolasıyla kötü görüntüyü gizlemek için herhangi bir masraf daha oluşturmaz.

Rexva Balkon Yerden Isıtma, mekan içerisindeki sıcaklığın homojen dağılması sayesinde konforlu bir ortam ısısı sağlar. Isı yükselir, yerden ısıtma sistemlerinin temel prensibi budur. Yerden ısıtmada, ısınma ayaklardan başlar ve fizik kuralı olarak ısınan hava yükselerek ısınmanın sürekliliği sağlanır.

Kış bahçesi ısıtma için elektrikli yerden ısıtma uygulamamız vardır.(Parke altı ısıtma ve halı altı ısıtma)

Elektrikli Yerden Isıtmada SON VE YÜKSEK TEKNOLOJİ…

REXVA KARBON FİLM ISITMA – KAPALI BALKON VE KIŞ BAHÇESİ ISITMA

Sonradan kapatarak kış balkonuna çevirdiğiniz alanlarda, ısıtma sistemi yoksa doğalgazla ısınmak tadilat gerektirecek ve ciddi bir masraf oluşturacaktır aynı zamanda da verim alamayacaksınız. Bu durumda rexva karbon ısıtıcı filmi parke altına uygulayarak kapalı balkonunuzu kolaylıkla ısıtabilir, kışın da balkon keyfinizi sürdürebilirsiniz.

Kapalı balkon yada kış bahçesi ısıtma sistemlerinde sıva üstü parke altı ısıtma oda termostatları ile sistemlerin sıcaklıkları kontrol altında tutulur ve hem güvenli ısınma sağlanır ve elektrik tasarrufu sağlanır.

Termostatlarımız yer sensörlü ntc li olarak çalışmakta olup zemin sıcaklığı 60 dereceye kadar ısıtılabilir.
Karbon film ısıtma altına, 5mm kalınlığında keçe yalıtım malzemesi serilerek zeminden gelen soğuk hava engellenerek ısı kaybı minimize edilmiş olur.

Kış balkonu ısıtma sistemleri genelde 1 gün içerisinde tamamlanarak teslim edilir ve herhangi bir inşaat tamirat tadilat gerektirmez.

kış balkonu ısıtma uygulamasından sonra döşenecek olan parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı laminant parke olması gerekmektedir. Aksi halde parkeler belirli bir süreden sonra arası açılma yapacaktır.

Eğer küçük bir balkonunuz yada kış bahçeniz varsa sizin ölçülerinize göre rexva karbon film ısıtıcıları hazırlayarak kargo ile  adresinize kadar ulaştırıyoruz. Uygulama esnasında teknik destek ekimizi arayarak gerekli yardımları alarak kendiniz uygulabilirsiniz.

Leave a Reply